Formularz zgłoszeniowy do wolontariatu podczas 13. MFF StopTrik

Ruszamy z rekrutacją do wolontariatu podczas 13. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego StopTrik! Dołączenie do najlepszego #teamwolo to nie tylko okazja do zajrzenia za kulisy powstawania jedynego takiego festiwalu filmu animowanego w Łodzi, ale także możliwość zawiązania długich przyjaźni, zdobycia doświadczenia od osób, które zjadły zęby na pracy w kulturze.

Twoja energia, zaangażowanie i kreatywność są nieocenione – razem możemy sprawić, że ten festiwal będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich.

StopTrik to ludzie pełni pasji, energii i chęci pokazania, że animacja stop motion ciągle żyje!

To musisz wiedzieć:

W ramach wolontariatu możliwe jest odbycie praktyk studenckich. Zaznacz odpowiednią opcję w poniższym formularzu, a resztę dogadamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Po zakończeniu wolontariatu otrzymasz certyfikat o zrealizowanym wolontariacie. Jako organizatorzy nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów wyżywienia i zakwaterowania wolontariuszy.

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ukończył 16. rok życia.

W tym roku poszukujemy wolontariuszy do następujących sekcji:

Sekcja obsługi widza: Będziesz strażniczką/strażnikiem sal kinowych. Twoim zdaniem będzie sprawienie, by widzowie poczuli się komfortowo w przestrzeni festiwalowej. Do tego na pewno przyda Ci się uśmiech na twarzy i szczypta asertywności.

Sekcja foto+wideo: Interesujesz się fotografią i potrafisz uchwycić na zdjęciu moment w naturalny i piękny sposób? A może dokumentalna rejestracja chwili w formie filmu jest Twoją mocną stroną? Szukamy kilku osób, które chciałby trwale zapisać to, co najlepsze na StopTriku! Naszym wymogiem jest jedynie, abyś posiadał_a aparat fotograficzny/kamerę.

Sekcja prasowa: Masz lekkie pióro, reguły gramatyczne w małym palcu, lubisz się z klawiaturą komputera i potrafisz wyłapywać najciekawsze wątki z festiwalowych wydarzeń? To sekcja dla Ciebie! Twoim zadaniem będzie tworzenie relacji i recenzji oraz tworzenie informacji prasowych.

Sekcja tłumaczeniowa: Język angielski to niemal Twój drugi ojczysty język? Chcemy Cię! Twoim zadaniem będzie przetłumaczenie konkursowych filmów na język polski. Ale spokojnie! Zgłoszone na StopTrik krótkie metraże nie są aż tak obfite w treści wymagające tłumaczenia. To przyjemna i niezwykle rozwijająca praca, a przy tym obejrzysz filmy przed wszystkimi 😉 Tutaj będziemy potrzebować Cię jeszcze przed festiwalem.

Nasze ogólne wymagania:
  • uśmiech, otwartość i chęć do pracy
  • dyspozycyjność w dniach 8-10 grudnia, ale także w pierwszych dniach grudnia podczas szkolenia przygotowawczego

NABÓR ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIA! 🙂

Jeśli masz jakieś pytania dot. wolontariatu, śmiało napisz do nas na adres stoptrik@filmeter.pl umieszczając w tytule maila hasło [Wolontariat].

A jeśli wszystko jasne, poniżej znajduje się formularz. Czekamy na Ciebie!

Regulamin wolontariatu 13. MFF StopTrik